עמוד ראשי | שינויים אחרונים | עריכת דף זה | גירסאות קודמות

גירסה להדפסה | Disclaimers

לא בחשבון
כניסה לחשבון | עזרה
 

שנהנות

תרבות דיגיטלית

מין אינו חלק ממערכת יחסים: ההפך הוא הנכון, הוא חוויה לא יצירתית של היחיד לבדו ובזבוז זמן עצום. האשה יכולה בקלות-בקלות רבה מכפי שהיא חושבת- להתנות את עצמה לביטול דחפיה המיניים, ולהישאר קוּלית', שכלתנית וחפשייה לחלוטין...אבל הגבר נראה כמי שמבין נשים באופן מיני ומנסה ללא הרף לעורר אותן, לגרות את האשה המינית לטירוף של תאווה ולהשליכה לכלוב מיני אשר רק בודדות נחלצו ממנו אי פעם [...].

[...] מין הוא מפלטם של הפתאים. וככל שהאשה פתיה יותר, ככל שהיא מושרשרת יותר חזק ב"תרבות" הגברית, בקיצור- ככל שהיא נחמדה, כך היא יותר מינית. הנשים הנחמדות ביותר ב"חברה" הן סקס-מניאקות מטורפות. אבל בגלל שהן ממש נורא נורא נחמדות, מובן מאליו שהן לא מזדיינות לעולם--זה הרי לא יאה--הן עושות אהבה, מתקשרות באמצעות הגוף ויוצרות זיקה הדדית חושנית; הספרותיות שבינהן קשובות יותר לרטט של ארוס ומשיגות נקודת אחיזה ביקום; לדתיות יש איחוד רוחני עם החושניות האלוהית; המיסטיקניות הופכות לחלק מהארוטי ומתמזגות עם הקוסמוס, והמסטוליות מדברות עם התאים הארוטיים שלהן.

לעומת זאת, הנשים המנותקות ביותר מן "בתרבות" הגברית, אלא שהכי פחות נחמדות, אותן נפשות פשוטות וגסות המפחיתות בערכו של זיון ורואות בו פשוט זיון, שהן ילדותיות מכדי להשתלב בעולם המבוגרים של הפרברים, משכנתא, ספונג'ה וחרא של תינוקות, אנוכיות לכדי לגדל ילדים ובעלים, חסרות תרבות מכדי לשים זין על מה שחושבים עליהן, יהירות מכדי לכבד את אבא'לה, את "הגדולים" ואף את חוכמתם העמוקה של הקדמונים, אלא שסומכות אך ורק על חושי הביבים החייתיים שלהן, שמזהות תרבות עם כּוּסִיוֹת, שהבילוי היחיד ההוא אתגרים רגשיים וריגושים...שהנן מכשפות מלאות טינה ואלימות שיורדות רצח על מי שמעצבן אותן...שהיו מעדיפות-אם ידעו שיתחמקו מעונש-לנעוץ סכין בחזה או לתקוע לו דוקרן קרח בתחת...בקיצור אלה שעל פי אמות המידה של "התרבות" שלנו הן חלאה... נשים אלה הן קרות רוח ושכלתניות ונושקות לא-מיניות.

מקור: http://digicult.net/mediawiki/index.php/%D7%A9%D7%A0%D7%94%D7%A0%D7%95%D7%AA

דף זה נצפה 1216 פעמים. שונה לאחרונה ב 15:59, 8 פבר' 2006.


[עמוד ראשי]
עמוד ראשי
שינויים אחרונים
מאמר אקראי

עריכת דף זה
שיחה על דף זה
גירסאות קודמות
דפים המקושרים לכאן
שינויים בדפים המקושרים

דפים מיוחדים
דווח על באגים